bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
bani pe net

castiga bani pe net
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Priveste cum se inmultesc banii...nimic mai simplu!!!!!!

In jos 
AutorMesaj
adi
Vizitator




Priveste cum se inmultesc banii...nimic mai simplu!!!!!! Empty
MesajSubiect: Priveste cum se inmultesc banii...nimic mai simplu!!!!!!   Priveste cum se inmultesc banii...nimic mai simplu!!!!!! EmptySam Mar 12, 2011 5:58 pm

Priveste cum se inmultesc banii...nimic mai simplu!!!!!! Lei+intinsi

BANI DE CASTIGAT (sau cum sa inmultesti banii)


POTI SA FACI BANI USOR, REPEDE SI LEGAL!


Varianta in care investesti 30 ron + 6 plicuri cu timbru si castigi minim 78.125 RON!!!

Nu este nici o gluma, crede-ma! Depinde numai de tine! Am incercat mai multe metode. Aceasta este cea mai USOARA, simpla si rapida cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge, e testata! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul:
In urma cu ceva vreme navigam pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig zeci de mii de ron in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 30 ron. M-am gandit ca "asta trebuie sa fie o minciuna". Dar, curioasa fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 5 ron la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici anuntul tau la minim 200 de site-uri cu anunturi gratuite de pe Internet. Apoi iti vor veni si tie banii. Trimiti, anunti pe internet, trimiti articolul acesta celor care-ti cer detalii, astepti, apoi incepi sa castigi! Atit. Pur si simplu! Dupa ce am analizat aceasta propunere de a face bani usor si rapid si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 30 ron si plicuri cu timbre? Cum este si normal, la inceput am fost sceptica si chiar ingrijorata in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la un Birou de avocati si am primit confirmarea ca intr-adevar e legal! Asa ca am facut aceasta modica investitie de 30 ron. Surpriza! Ghiciti ce s-a petrecut! Dupa 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluita! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 165 ron. La sfarsitul celei de-a doua aveam 875 ron. In a treia saptamana stransesem 4.325 ron! Si banii continua sa vina cu repeziciune! In mod cert a meritat din plin sa investesc cei 30 ron si sa trimit plicurile cu timbre! (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto, bingo, stanleybet si altele...)
Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza.
In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.

PASUL 1: Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "M-AM ADAUGAT LA LISTA TA", apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Apoi iei 6 bancnote de cate 5 ron si pui CATE UNA in FIECARE dintre coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 5 ron.

Apoi trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

1)Dutu Paunica, Str. Dudului nr.8, bl.26, ap 44, op 9, Braila, cod 810356
2) PAUL IONESCU, STR. TOPOLOVAT, NR. 4, BL. TD18, SC. A, ET. 10, AP. 61, SECTOR 6, BUCURESTI, COD 062073
3) Guta Constanta, str. 7 Septembrie 1485, Bl T3A, Sc.C, Ap.16, et.3, Loc. Mioveni, jud Arges, cod 115400
4)Giurgiuca Anca, op.1,cp 545, Timisoara, jud Timis
5)Segarceanu Cristian, Str. Piata Bucuresti nr.2, Bl 2, sc. C. ap.60, Loc Oradea, Jud. Bihor, cod 410114
6)Pavelescu Melania, Str. Matei Basarab, Bl.30, Sc.B, et.1, ap.8,Localitatea Rm.Valcea, Judetul Valcea, cod 240616


PASUL 2: Acum o sa tai / elimini din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (astfel incat nr 6 devine nr 5, nr 5 devine nr 4, etc...). Astfel numarul 6 devine liber : completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie. Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-a, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intra in joc, trebuie SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit, semanind neincrederea.

PASUL 3: Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original.
Creaza-ti o adresa speciala pentru acest joc de castig piramidal! Iti recomand gmail sau yahoo. Apoi activeaza autoresponder-ul acestei adrese de e-mail si pune textul acestui articol la autoresponder, astfel ca orice om care iti scrie pe adresa ta sa primeasca automat acest intreg articol cu informatia. Intra si cauta pe “anunturi gratuite” si fa o lista de site-uri in care urmeaza sa publici anuntul tau! Sa dai de 200 de ori anuntul tau este atat cat iti trebuie, minim; dar, cu cat publici in mai multe locuri, cu atat mai multi bani vei castiga!

A doua varianta: daca nu vrei sa aplici metoda simpla recomandata de mine mai sus, poti publica intregul articol la cit mai multe forum-uri/ newsgroup-uri (sunt o groaza pe internet!). Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului ('Copy' din meniul 'Edit'); deschizi un fisier gol cu 'notepad' ('File'...'New') si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a ('Edit'...'Paste'); salvezi fisierul cu extensia .txt.
Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, eventual trimiti si la diverse adrese de e-mail pe care le stii (rude, prieteni, contacte din Inbox-ul tau) si publici articolul, sa le dai si altora mesajul acesta cu sansa de imbogatire. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv, pentru ca prima impresie conteaza.

GATA! Felicitari... Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE: MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!

Hai sa facem un calcul simplu!

Ca si mine (am jucat deja de 2 ori, acum e a treia oara cind intru in jocul asta!), vei incepe sa primesti bani in cutia postala in doar cateva zile! Daca vrei, poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce?

Din cele minim 200 de publicari ale anuntului pe care le-am facut sa spunem ca primesc doar 5 raspunsuri (un exemplu foarte pesimist). Deci am castigat 5 x 5 = 25 ron cu numele meu pe pozitia a 6-a. Acum, fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 25 ron. Eu primesc astfel 5 x 5 x 5 ron = 125 ron. Continuand exemplul cu acest numar mic de doar 5 persoane care raspund la articol, castig 125 x 5 = 625 ron cu numele meu pe pozitia a 4-a, apoi castig 3.125 ron cu numele meu pe pozitia a 3-a, apoi 15.625 ron pe pozitia a 2-a si ... DA! 78.125 ron cu numele meu pe pozitia intai! Uimitor, nu-i asa? Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 30 lei si 6 plicuri cu timbre!

Iti dai seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM! Asa ca iti poti permite 30 ron sa vezi daca merge cu adevarat, asa-i? Cred ca da! Chiar functioneaza!!! Unii au spus "dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban?" Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce?

JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!

Perpetuum mobile!
Dupa un timp, cand numele tau nu se mai afla in lista de participanti si plicurile care-ti parvin se raresc, sau oricand vrei sa reincepi sa castigi, poti sa repeti procedura.

Foloseste Cornul Abundentei, ajuta-te pe tine, apoi si pe altii!!!
Priveste cum se inmultesc banii...nimic mai simplu!!!!!! Lei+intinsi
Sus In jos
 
Priveste cum se inmultesc banii...nimic mai simplu!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa inmultesti banii
» cum sa faci bani stand acasa la calculator
» Cum sa inmultesti banii
» Cum sa inmultesti banii
» Inmulteste banii cu cap

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bani pe net :: Bani pe net :: AutoSurf & ManualSurf-
Mergi direct la: