bani pe net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
bani pe net

castiga bani pe net
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch

In jos 
AutorMesaj
razzu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/08/2011

Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch Empty
MesajSubiect: Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch   Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch EmptyDum Aug 21, 2011 5:03 pm

Detalii oferta:

1 : Platiti din banii vostri 16$ pentru completarea unei oferte (Amolatina.com) , si dupa ce primesc banii de la site va dau 31$
2 : Platesc eu oferta (16$) , iar apoi cand vin banii de la site va mai dau 15$ .
Plătesc doar cu paypal! iar oferta este disponibilă doar la 8 dimineata deci atunci trebuie sa fiti on-line(pe mess acolo vom discuta)

Pentru a înlătura orice dubiu sunt dispus ca atunci când vă anunţaţi înregistrarea să luăm legătura cu un moderator caruia să-i trimit banii să-i ţină până reuşiţi să completaţi oferta. După ce veţi fi creditaţi şi voi primi plata de la ZnZ am să contactez moderatorul şi-i voi da acordul meu să vă trimită banii.

Oferta Amolatina va pot ajuta eu sa o completati prin teamviewer.


Ultima editare efectuata de catre razzu in Vin Aug 26, 2011 2:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
razzu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/08/2011

Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch Empty
MesajSubiect: Re: Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch   Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch EmptyLun Aug 22, 2011 5:48 pm

O noua plata , primita de dimineata . Inca astept doritori Smile



Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch 1z4fw5j
Sus In jos
 
Dau 31$ ptr completarea unei oferte pe Iphone.zipnadazilch
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bani pe net :: Bani pe net :: Alte idei de a face bani pe net-
Mergi direct la: